I ri Vajza Shushkë 2 – Modelja e papërshtatshme Shiko më të madhe

Vajza Shushke 2 – Modelja e papershtatshme

Holly Smale BAT0113

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Emri im është Harriet Manners dhe ende vazhdoj të jemë shushkë”. Këtë e dinë shumë mirë ata që kanë lexuar vëllimin e parë, por do ta mësojnë tani edhe lexuesit e rinj që unë jam e tillë....

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët394
ISBN9789928219558

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harriet e di se modelingu nuk të transformon. Ajo e di se të qenit një tip i veçantë, si përshembull ari polar nuk është domosdoshmërisht një gjë e keqe. Dhe që një perosn mesatar ha një ton ushqim në vit, edhe pse njerka e saj, që është shtatzanë, po përpiqet që të bëjë më të mirën në këtë drejtim.

Ajo që nuk e di Harriert është se ku do të shkojë ajo për të humbur kilet pasi të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Me plane të shumta udhëtimi për verë, sfilada modelimi në Japoni, duken shance të përsosura për të ikur sa më larg shtëpisë. Por asgjë nuk mund ta përgatisë Harriert për çmenduritë e Tokios, konkursin e saj të modelimit dhe gjyshen e saj të tmerrshme. Apo duke ndjekur kudo ku shkon Nikun e mrekullueshëm.

Për shkak se këtë herë Harriet e di se si ndihet një zemër e thyer. A mund ta gjejë një vajzë shukë vendoin e saj në anën tjetër të botës apo ka humbur për mirë Harriet?

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët394
ISBN9789928219558
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia