I ri Aroma e lumturise eshte me e forte nen shi Shiko më të madhe

Aroma e lumturise eshte me e forte nen shi

Virginie Grimaldi A-005612

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Përmes rrëfimeve të Anna-s, libri eksploron temat e humbjes, rivendosjes së vetes dhe gjetjes së lumturisë nëpërmjet ndjekjes së pasionit personal. Duke u përballur me sfida dhe pengesa në rrugën e saj, Anna zbulon se vërtetësia dhe përkushtimi ndaj vetes janë thelbësore për të arritur lumturinë.

Më shumë detaje

478 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286901

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri flet për një grua të quajtur Anna, e cila ndodhet në një moment të vështirë në jetën e saj. Ajo përballet me ndarjen nga bashkëshorti i saj dhe vazhdimin e punës së lodhshme në një zyrë. Por, Anna zbulon një pasion të fshehur për bimët dhe lulet dhe vendos të ndjekë ëndrrën e saj për të hapur një floristë.

Përmes rrëfimeve të Anna-s, libri eksploron temat e humbjes, rivendosjes së vetes dhe gjetjes së lumturisë nëpërmjet ndjekjes së pasionit personal. Duke u përballur me sfida dhe pengesa në rrugën e saj, Anna zbulon se vërtetësia dhe përkushtimi ndaj vetes janë thelbësore për të arritur lumturinë.

Një roman emocionues dhe frymëzues që flet për rëndësinë e pasionit, ndjekjes së ëndrrave dhe gjetjes së lumturisë nëpërmjet ndryshimeve të jetës.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe330
ISBN9789928286901
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço
RomanPsikologjik