Bore perveluese Shiko më të madhe

Bore perveluese

Sarah Dunant MO0043

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Gjatë një udhëtimi me avion, për të takuar shoqen e ngushtë, Ani njihet me Hansin dhe bie në dashuri. Pa kaluar shumë kohë, ajo merr vesh se ai është jo vetëm përdorues droge, por edhe shpërndarës. Pa e kuptuar edhe vetë, shumë shpejt, ajo e gjen veten të përfshirë në biznesin e të dashurit.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-99956-26-25-9

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shoqja e ngushtë e Marlës, Eli, është larguar nga Anglia dy vjet më parë në kërkim të vetvetes në një udhëtim përmes Amerikës së Jugut. Përveç disa kartolinave, Marla nuk ka marrë më vesh asgjë nga ajo. Një ditë Marla merr një letër të çuditshme nga Eli, ku ajo i kërkon asaj të shkojë në Nju Jork. Personi që Marla takon në aeroport është një grua shumë ndryshe nga shoqja e saj e fortë, e shpenguar që mban mend. Eli, tani e veshur me rroba të shtrenjta, e dobët, ka marrë një apartament me pamje nga parku, një shtëpi në Hamptous dhe një të dashur tërheqës, manipulues, kontrabandist kokaine të quajtur Leni. Ndërsa Marla mundohet ta shpëtojë shoqen e saj nga varësia e dyfishtë e dashurisë dhe e kokainës, ajo zbulon një histori joshjeje e fuqie në Kolumbi dhe dëshire e tradhtie në Kaliforni. E zënë në një rrjetë zhgënjimesh e kërcënimi të dhunës rreth tyre, Marla vendos ta sfidojë Lenin dhe perandorinë e tij. Por Leni, ashtu si në tregtinë e drogës, nuk ka asnjë qëllim të heqë dorë nga Eli.

Të dhëna

Faqe276
ISBN978-99956-26-25-9
RedaktoriJonida Hoxha
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrma Vuci