I ri Siç thonim dje: Histori kurrë e shkrueme Shiko më të madhe

Siç thonim dje: Histori kurrë e shkrueme

At Zef Pllumi FRA0092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky vëllim sjell reflektime, meditime, analiza, mbresa dhe këndvështrime të At Zef Pllumit mbi historinë, personazhe dhe ngjarje që kanë ndodhur përgjatë shekullit të XX në Shqipëri. I thellë, i qartë, i thjeshtë, antikonformist dhe kritik i rreptë ndaj atyre që mbajnë peng zhvillimin e vendit

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Franceskane
Fletët350
ISBN9789995697631

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët350
ISBN9789995697631
V. Bot2017
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim