Këngë për Kosovën Shiko më të madhe

Kenge per Kosoven

Kasem Trebeshina BZ0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duhet ta shkruash një poemë për Kosovën? Këtë e kanë bërë shumë prej mjeshtrave të letrave shqipe dhe këtë gjë bëri edhe Kasem Trebeshina, duke ia dedikuar këto vargje Kosovës, UÇK-së, dëshmorëve dhe miqve të tij. Këtu gjendet dhimbja, kryeneçësia, vitaliteti dhe drithërima e ekzistencës kosovare...

 

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët151
ISBN9789951080820

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët151
ISBN9789951080820
Titulli origjinalBUZUKU
V. Bot2007
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë