Më përtej kohërave Shiko më të madhe

Me pertej koherave

Kasem Trebeshina BZ0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër gjenden tregimet "Përjetësia brenda vdekjes", "Piramida e çuditshme" dhe "Maçoku"

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët158
ISBN9789992763264

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët158
ISBN9789992763264
Titulli origjinalARS dhe BUZUKU
V. Bot2004
VendodhjaTiranë/Prishtine
GjuhaShqip
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë