Si te kuptojme Frojdin Shiko më të madhe

Si te kuptojme Frojdin

Zhak Seda A-002672

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri “Si të kuptojmë Frojdin” i propozon lexuesit të hyjë në atelienë e Frojdit dhe ta ndjekë atë në gjetjet, endjet, apo shpërthimet e tij, në kërkimet apo përparimet e tij, duke rindërtuar gjenezën e zbulimeve më vendimtare që ai ka bërë, që nga letërkëmbimet e ndryshme dhe shkrimet që dëshmoijnë për tërësinë e çështjeve dhe të intuitive të cilat shënuan lindjen e psikanalizës

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Lira
Fletët256
ISBN9789995680190

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët256
ISBN9789995680190
Titulli origjinalComprendre Freud
RedaktoriEdmond Dragoti
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarjeta Thomaj