Bota e endrrave, mistere te reja Shiko më të madhe

Bota e endrrave, mistere te reja

Haziel BUE237

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

«Bota e ëndrrave» ose ndryshe Psikologjia e ëndrrave shtron para lexuesit teorinë dhe praktikën, me plot shembuj dhe shpjegime interesante. Në do që të mësosh më tepër këtë libër jo abuziv, interesant dhe emocional sa i përket interpretimeve, shpjegimeve të mbështetura në psikologjinë ëndërrore. Haziel është i njohur si psikolog i ëndrrave, për më tepër që një pjesë e librit i drejtohet lexuesve pikërisht për thelbin e të parit të ëndrrave. Një libër i domosdoshëm, sepse njerëz jemi dhe ëndrra shohim, por ama me sa më pak spekulime, duke qenë të bindur se në faqet e tij nuk ka të tilla probleme. Në fund të fundit ëndrrat kanë edhe interpretim subjektiv...

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët166
ISBN9789994331512

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët166
ISBN9789994331512
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArian Lleshi