Esenca .... 2 Shiko më të madhe

Esenca .... 2

Pranvera Drita Gjoni A-000593

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“ESENCA… 2” ashtu si vëllimi i pare i saj “ESENCA…1” është një Bibël e vogël, plotë thënie të urta, që frymëzojnë drejtësi, moral, edukatë, shpresë, guxim, vullnet, krenari, dashuri, dituri, vetëbesim..., përvetësimi i të cilave i ndez njeriut një dritë jeshile që të shohë së thelli brenda vetes dhe brenda të tjerëve, e bën njeriun model në shoqëri.

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
ISBN9789928326621

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe116
ISBN9789928326621
RedaktoriPranvera Drita Gjoni
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat20x15cm