Çifti i dashuruar Shiko më të madhe

Çifti i dashuruar

Leo Buscaglia PL0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Leo Buscaglia na paraqet në këtë libër me një manifest mbi dashurinë, ëmbëlsinë, përkujdesin, dhembshurinë, komunikimin, altruizmin: pjesët më vitale të sjelljes njerëzore.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992777443

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

I njohur si libri më popullor i sociologut të madh amerikan, Leo Buscaglia na paraqet në këtë libër me një manifest mbi dashurinë, ëmbëlsinë, përkujdesin, dhembshurinë, komunikimin, altruizmin: pjesët më vitale të sjelljes njerëzore. Është ky mesazhi optimist i një autori të jashtëzakonshëm, që ka arritur të fitojë zemrat e gjithë botës me besimin e tij mbi jetën, dashurinë dhe vëllazërinë.

Të dhëna

ISBN9789992777443
Viti i Botimit2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiÇlirim Mukli