I ri Hajduti i puthjeve Shiko më të madhe

Hajduti i puthjeve

L. J. Shen A-006032

Libër i ri

91 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928314147

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

FRANÇESKA është vajza e një kumbari të mafias italiane në Çikago. Ajo ka bërë një jetë të mbyllur dhe është edukuar në mënyrë unike. Është rritur për të përvetësuar vlerat e dikurshme, ato tradicionale. E vetmja gjë që dinte me siguri, ishte se ajo donte të martohej me djalin e një anëtari të Autfitit të Çikagos, me Anxhelon.

ANXHELO është i pashëm, simpatik dhe punon për biznesin familjar. Ai është i gatshëm të luajë sipas rregullave, kur bëhet fjalë për Françeskën.

SENATORI UOLF KITËN është një i panjohur dhe një enigmë. Ai është tërheqës si mëkati, i pamëshirshëm, i fuqishëm, i këndshëm kur i do qejfi, dhe ambicioz. Ai ka reputacionin e madh të një gruari, të cilin e ka merituar plotësisht.

Bota e Françeskës ndryshon papritur kur ajo përfundon e fejuar me Uolfin në vend të Anxhelos. Ajo kapet pas mënyrës se si gjithçka ndryshoi kaq papritur, ndaj reagimet e saj janë të kuptueshme, duke pasur parasysh moshën e re dhe edukimin e saj. Françeska nuk është aspak siç e priste Uolfi dhe ata përballen për gjithçka. Ajo sfidon Uolfin në një mënyrë krejt e re për të.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe344
ISBN9789928314147
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë