I ri Cmim i reduktuar! Kepucet e dikujt tjeter Shiko më të madhe

Kepucet e dikujt tjeter

Jojo Moyes BUE0680

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Plot me humor të veçantë të Jojo Moyes, tregim brilant dhe ngrohtësi, Këpucët e dikujt tjetër është një histori se si vetëm një gjë e vogël mund të ndryshojë papritur gjithçka."

Më shumë detaje

11100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928036117

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Një histori ngatërresash, rrëmujash dhe shfrytëzimi sa më të mirë të shanseve të dyta, ky është romani i ri nga autorja më e shitur # 1 e Neë York Times, Jojo Moyes, autore e ""Unë para teje"" dhe ""Dhuruesi i yjeve"". Kush jeni ju kur jeni të detyruar të ecni në këpucët e dikujt tjetër?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe385
ISBN9789928036117
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAstrit Hyka
RomanSagë&Histori