Aventurat e Sherlok Holmsit Shqip - Anglisht Shiko më të madhe

Aventurat e Sherlok Holmsit Shqip - Anglisht

Artur Konan Dojl DA0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Detektivi i famshëm arrin të zgjidhë çdo mister falë fuqive të tij të mëdha të vëzhgimit dhe arsyetimit në bazë të asaj që sheh.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Fletët69
ISBN9789951642606

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët69
ISBN9789951642606
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë