I ri Antologji rrefenja, fabula parabula Shiko më të madhe

Antologji rrefenja, fabula parabula

Kahlil Gibran A-004443

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gibran vjen me gjithë urtësinë dhe mjeshtrinë e tij në rrëfimet dhe meditimet e tij të jashtëzakonshme.

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928034021

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe398
ISBN9789928034021
RedaktoriXhevahir Lleshi
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBajram Karabolli