Nënë Tereza në shtypin shqiptar Shiko më të madhe

Nene Tereza ne shtypin shqiptar

LG0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është një botim bibliografik për Nënë Terezën, me vlera të veçanta për të kuptuar botën e saj dhe vlerësimet që ka marrë nga personalitetet e të gjitha fushave. Libri është referencë e padiskutueshme pasi sjell të dhënat për të gjithë artikujt që janë bërë rreth shenjtores së Shekullit të XXI nga gazetat në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789995617103

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe431
ISBN9789995617103
Titulli origjinalArgeta LMG
RedaktoriNelson Qirjaku
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë