I ri Cmim i reduktuar! Djali Ninxha 3 - kembimi i Fuqive Shiko më të madhe

Djali Ninxha 3 - kembimi i Fuqive

Anh Do A-008381

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Nelsoni mezi po pret kampionatin e atletikës, tani që është ninxha. Për herë të pare, ai nuk do të jetë më qullash , por do të jetë I paparë. Vetëm se , në çastin kur ka më shumë se kurrë nevojë për fuqitë e tij, ato këmbehen me… fuqitë e gjyshes. E si mund të fitojë ai, qoftë edhe një garë të vetme , kur vrapon dhe kërcen si pensionist ?!

469 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë