I ri Hot Dog 1 Shiko më të madhe

Hot Dog 1

Anh Do A-005266

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori bestseller, AHN DO, sjell kёtё seri tё re mjaft argёtuese!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303226

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nëse mendon se në këtë libër bëhet fjalë për hotdogun e shijshëm që hamë, atëherë po mendon për hotdogun e gabuar!

Nëse mendja të shkon tek ai qenushi superlozonjar dhe superxhuxhmaxhuç që leh gjithë kohës...

atëherë po që i ke rënë pikës!

Hotdogu dhe miqtë e tij do t’i futën një aventure të çmendur për të ndihmuar zogthin e vogël të gjejë mamin e tij. Ata do të kalojnë mjaft rreziqe derisa ta gjejnë.

A do ta durojnë dot erën e keqe tё pelenave apo gjuajtjet e gjelit të karatesë gjatë rrugëtimit të tyre të jashtëzakonshëm?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe124
ISBN9789928303226
Titulli origjinalHot Dog 1
RedaktoriElona Zeraliu
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa