I ri Djali Ninxha 2 Shiko më të madhe

Djali Ninxha 2

Anh Do A-000793

Libër i ri

471 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303257

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

NELSONI është ninxha. Ai nuk bie kurrë në sy. Nuk është as më TRIMI.

Ai është ninxha më QULLASH në botë. Por tani do t'i duhet të ndalë kopetë e kafshëve të egra dhe pajisjet elektrike që DALLDISIN në të katër anët e qytetit. Dhe për ta bërë këtë, do t'i hyjë në punë ÇANTA REAKTIVE të papara NINXHASH.

... si edhe disa AFTËSI Si mund të mësojë ai të fluturojë

kur i shkojnë SHTATE

nga lartësitë?!

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe186
ISBN9789928303257
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë