I ri Nje dite si Skenderbeu: Rrefim i një aktori Shiko më të madhe

Nje dite si Skenderbeu: Rrefim i nje aktori

Bashkim Hoxha A-004061

Libër i ri

105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313102

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rregullat e vjetra ka kohë që kanë filluar të prishen në çdo aspekt dhe është e dhimbshme që njerëzit nuk vuajnë më si më parë.

Edhe vuajtja është bërë më e lehtë.

Rrallëherë vijnë lajme vetëvrasjesh nga dashuria. Të merr malli të shijosh vuajtjen filozofike të dikujt, sepse kjo kategori e vuajtjes është tretur. Sot më të shumtët vuajnë nga humbja e skedinave të futbollit dhe vrasjet ndodhin nga bezdia që ndien tjetri kur partneri lidhjen e tyre e merr shumë seriozisht, aq seriozisht sa krijon vartësi. Është bërë i tepërt dhe vrastar serioziteti i një ndjenje.

Edhe peizazhet e qyteteve janë bërë kuadrate-kuadrate me ngjyra të ndezura si lojëra me kuba fëmijësh.

                                                  

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN9789928313102
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori