I ri Elite - Luftë për territore Shiko më të madhe

Elite 1 - Lufte per territore

Jeta Vojkollari JV0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Elitë është një shkollë e mesme në Tiranë. Më e shtrenjta në Shqipëri. Ata te nëntë janë paria e saj. Të bukur, të veshur shik, të talentuar, snobë dhe padiskutim të pasur. Por kur Adiola, një nxenëse e re e veshur thjeshtë vjen në shkollë, duket sikur aty bie tërmet. Lexuesi fillon të zbulojë gradualisht që jeta e këtyre të rinjve nuk është aspak fushë me lule dhe bota e tyre e brendshme - jo aq e vogël sa duket.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928204516

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789928204516
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori