Cmim i reduktuar! Emri i saj është pasioni Shiko më të madhe

Emri i saj është pasioni

Alauija Sobh BDR040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në qendër të romanit është dashuria mes një gruaje muslimane dhe një burri të krishterë.

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
Fletët277
ISBN9789995621728

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Është një dashuri e pamundur, megjithatë protagonistët arrijnë që ta vazhdojnë lidhjen e tyre gjatë gjithë jetës. Lidhen që të vegjël, në shkollë e më vonë kur bëhen prindër, gjyshër, arrijnë ta vazhdojnë lidhjen e tyre. Vetë autorja ka thënë se e ka shkruar këtë libër për të demaskuar hipokrizitë e shoqërisë. Libri Emri i saj është pasioni është censuruar në të gjitha vendet arabe, përveç Libanit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët277
ISBN9789995621728
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë