I ri Vajza online provon solon Shiko më të madhe

Vajza online provon solon

Soe Sugg BAT0120

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër libër për të pasionuarit e serisë së Zoe Sugg “Vajza online”. Miqësia është një ndër gjërat e çmuara në jetë por ka momente kur duhet të përballemi edhe të vetëm në sfidat që na dalin para. Por çfarë ndodh me Penny kur zhduket miku i saj?

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët348
ISBN9789928219626

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Kësaj radhe Penny teksa fillon vitin e ri shkollor përballet e vetmuar me botën. Noa ka shkëputur të gjitha lidhjet pas përfundimit të turit botëror dhe askush, përfshirë edhe Penny-n nuk e di se ku ndodhet. Por kur ajo pranon ftesën e Megan për të bërë një vizitë në shkollën e artit, atje shfaqet një mundësi për të bërë disa shokë të rinj.

Ndihma për të tjerët duhet të jetë zgjidhja e duhur. – Eliot ka nevojë më shumë se asgjë tjetër për miqësisë e saj dhe ajo takon Poseyn që të mund ta ndihmojë realisht që të përballet me frikën e skenës. Por, a është djali i çmendur skocez plot sharm zgjidhja e duhur? Dhe a mund të lëvizë realisht Penny kur shfaqet realisht hija e Noas që duket se e ndjek atë kudo ku shkon?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët348
ISBN9789928219626
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Çikopano