Djalli vishet me Prada Shiko më të madhe

Vetëm online

Djalli vishet me Prada

Lauren Weisberger BD0485

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Miranda Prestli është një mit i padiskutueshëm, në botën e mrekullueshme dhe vezulluese të modës.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333658

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E hajthme dhe elegante si askush tjetër, drejton revistën më prestigjioze dhe më të shitur të planetit. Kur Andrea Sashi (njëzetetrevjeçe, e diplomuar dhe me një ëndërr për tu bërë shkrimtare) pranon të punojë për të, nuk dyshon aspak se ka lidhur një pakt me djallin. Sepse Miranda, pas pamjes së përsosur fsheh një natyrë dredhacake dhe shumë të hidhur, e aftë për ta shndërruar jetën e Andreas në një ferr të vërtetë. Në harkun e një viti tepër të ethshëm, por edhe të mbushur me situata plot humor, Andrea mëson të ecë mbi taka kalamendëse, të kënaqë kapriçot e drejtores së saj dhe të mënjanojë goditjet e saj të pabesa, derisa më në fund arrin të kuptojë se jeta e saj private, e lënë pas dore për një kohë aq të gjatë, po merrte të tatëpjetën.

Të dhëna

Faqe382
ISBN9789994333658
Viti i Botimit2006
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkelejda Ferrollari