Cmim i reduktuar! Hakmarrja vishet me prada Shiko më të madhe

Vetëm online

Hakmarrja vishet me prada

Lauren Weisberger BD0190

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu vazhdon historia e librit më të shitur tw New York Times Djalli vishet me Prada.Miranda Prestli kthehet sërish. Ka kaluar një dekadë që kur Endi Saksi braktisi punën për të cilën një milion vajza do të vrisnin për ta pasur punën me Miranda Prestlin te revista Runway një ëndërr që u shndërrua në makth.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994303632

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Endi dhe Emilia, asistentja tjetër, kanë bashkuar forcat dhe kanë themeluar një revistë nusesh, e cila shënon sukses dhe josh shumë të reja. Endi shkruan dhe kujdeset për brendinë. Emilia merret me festat dhe reklamimin si një gjë që di ta bëjë fort mirë. Ndërkohë Endi ka takuar dashurinë e jetës së saj, Maks Harrisonin, pasardhës i një familjeje të njohur në botën e medies: me besim në vete, i suksesshëm dhe tejet i pashëm. Dasma e tyre mbulon të gjitha faqet e medieve sociale, ndërsa miqtë dhe familja bashkohen për të festuar me çiftin e shkëlqyer. Endi është në qiell të shtatë, por karma është një gjë e poshtër. Mëngjesin e dasmës, Endit i rikthehet e shkuara, ndërsa zbulon një letër sekrete me të dhëna kompromentuese dhe gjithçka kthehet në makth. Ajo kupton se asgjë as burri i saj apo karriera e shtrenjtë nuk është ashtu siç duket. Nuk do ti kishte shkuar kurrë nëpër mend se rruga e saj do të kryqëzohej sërish me atë të Djallit, dora vetë.

Të dhëna

Faqe404
ISBN9789994303632
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
PërkthyesiEdlira Keta