Lauren Weisberger

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Miranda Prestli është një mit i padiskutueshëm, në botën e mrekullueshme dhe vezulluese të modës.

 • Shikim i shpejtë
  855 Lekë 950 Lekë -10% Nuk është në stok

  Bet Robinson, një njëzeteshtatëvjeçare nga Nju-Jorku, ish-nëpunëse banke që ëndërron të gjejë princin e kaltër, nuk arrin ta besojë kur merret në punë nga agjencia më e famshme e marrëdhënieve publike në Manhatan, me detyrën që të organizojë festat më të jashtëzakonshme.

  855 Lekë
  950 Lekë -10%
  Shto në shportë Më shumë
  Cmim i reduktuar
  Nuk është në stok
 • Këtu vazhdon historia e librit më të shitur tw New York Times Djalli vishet me Prada.Miranda Prestli kthehet sërish. Ka kaluar një dekadë që kur Endi Saksi braktisi punën për të cilën një milion vajza do të vrisnin për ta pasur punën me Miranda Prestlin te revista Runway një ëndërr që u shndërrua në makth.

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra