Gjemia e mbytur Shiko më të madhe

Gjemia e mbytur

Fatos Kongoli TO0128

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i përkryer romanesk i Kongolit ku ndërthuren realja me irealen, e djeshmja me të sotmen, në një lojë ku shfaqen hije të së kaluarës në kërkim të kujtesës së humbur dhe jetëve të vjedhura.

103 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928425430

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe288
ISBN9789928425430
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20