I ri Zemra fluturake Shiko më të madhe

Zemra fluturake

Naim Frashëri A-004516

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete vellim me poezi vjen prurja me e mire e Naim Frasherit, e rekomanduar kryesisht per lexuesit e shkollave 9-vjecare dhe gjimnazin. Libri eshte pergatitur nga studiuesi dhe shkrimtari Pandeli Koçi

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët72
ISBN9789928311023

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët72
ISBN9789928311023
RedaktoriPandeli Koçi
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim