Gjuha e zjarrtë - Antologji Shiko më të madhe

Gjuha e zjarrte - Antologji

Kujtim Dashi KDA0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të gjithë poezitë që janë shkruar për gjuhën shqipe përgjatë pesë shekujve janë përmbledhur në këtë antologji të përzgjedhur. Njerëzit që e duan dhe e çmojnë më shumë fjalën, shkruajnë për misteret, bukurinë dhe fuqitë e saj. Ky libër është përzgjedhje ideale për nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe gjimnazet, për të kuptuar fuqinë e gjuhës së nënës

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

GEER
Fletët279
ISBN9789995633639

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët279
ISBN9789995633639
RedaktoriNdoc Gjetja
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë