Cmim i reduktuar! Kaloresi i fatit Shiko më të madhe

Kaloresi i fatit

Selvi Becaj BD0355

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Dhe të shkuarën e lashë mbrapa, Portën ia mbylla pas vetes! Nuk di, të ndihem krenare, Për mësimet e marra, Apo, fatkeqe për çka kam vuajtur!

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994304677

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Selvi Beçaj lindi më 23 shtator 1983. Ka mbaruar shkollën e lartë për Shkenca Politike dhe Drejtësi dhe ka punuar si shefe kabineti në Inspektoriatin e Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive. Gjithashtu edhe si diplomate në Misionin e Përhershëm Diplomatik në Vjenë (OSBE). Ky është libri i saj i parë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe88
ISBN9789994304677
V. Bot2016
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë