Zhgenjime Sporadike Shiko më të madhe

Zhgenjime Sporadike

Astrit Lulushi BD0345

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Vëllimi më i fundit poetik i autorit Astrit Lulushi.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994302598

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky eshte vellimi i katert i autorit Astrit Lulushi. Vitet e fundit ai ka shkruar vellimet me ese e persiatje "Pak ndryshe," TiranaTimes 2010; "Ndjenje realiteti," TiranaTimes 2011 dhe "63 Sonete te Shekspirit, Toena 2011."

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe200
ISBN9789994302598
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë