Astrit Lulushi

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 4 nga 4 libra
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok

  Vëzhgues aktiv i debateve kulturorë e politikë në Shqipëri, Astrit Lulushi nuk mungon të sjellë një mendim ndryshe, një përvojë e re, një përfundim, që e nxjerr duke qëndruar përmbi konfliktin politik shqiptar, larg radikalizmit, por asnjëherë duke synuar që të jetë i pëlqyeshëm për të gjitha palët. Se mund të ndodhë që secili të ketë arsyet e tij, por...

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  900 Lekë Në stok
  I ri

  Autori i njohur dhe gazetari i Zerit te Amerikes, Astrit Lulushi vjen para lexuesit me nje liber qe permbledh nje enciklopedi idesh, mendimesh dhe informacionesh, - ku lexuesi do te perfitoje njohuri te vlerta per boten, jeten, kerkimin, kuptimin dhe rrugetimin shpirteror te autorit

  900 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok

  Pak ndryshe apo më saktë mjaft më ndryshe vërtet për nga ndjesia, emocioni që të jep kur kundron këtë "buqetë" shumëngjyrëshe përsiatjesh (dhe artikuj shkencorë), që rivalizojnë njëra - tjetrën për nga thjeshtësia e natyrshmëria e "ndriçimit" të gjërave, pazakontësia e kapërcimit të trajtesave stereotip, guximi për të shkuar përtej të zakonshmes në...

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Në stok

  Vëllimi më i fundit poetik i autorit Astrit Lulushi.

  700 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 4 nga 4 libra