I ri Pa vazhdim Shiko më të madhe

Pa vazhdim

Astrit Lulushi A-007306

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori i njohur dhe gazetari i Zerit te Amerikes, Astrit Lulushi vjen para lexuesit me nje liber qe permbledh nje enciklopedi idesh, mendimesh dhe informacionesh, - ku lexuesi do te perfitoje njohuri te vlerta per boten, jeten, kerkimin, kuptimin dhe rrugetimin shpirteror te autorit

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Tirana Times
ISBN9789928458445

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe252
ISBN9789928458445
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë