I ri Cmim i reduktuar! Pakoja magjike Vendi i rrefenjave Shiko më të madhe

Pakoja magjike Vendi i rrefenjave

Chris Colfer A-000757

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Per te gjithe adhuruesit e serise se Chris Colfer, Vendi i rrefenjave, e gjithe seria me gjashte vellime mblidhet ne nje pako te vetme, me nje dizanj fantastik dhe ofrohet si nje zgjidhje e mrekullueshme per tu bere dhurate per femijet qe e duan boten magjike te perrallave dhe rrefenjave.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

7 191 Lekë

-10%

7 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

1 libër tjetër nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra