I ri Cmim i reduktuar! Top model per nje dite Shiko më të madhe

Top model per nje dite

Tea Stilton A-003574

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Motra e Jeronim Stiltonit, është e dërguara e posaçme e Jehonës së Brejtësit. Është gjithnjë e gatshme të niset për udhëtime aventurore prej nga kthehet me artikuj dhe fotografi të bujshme. Tea ka lidhur miqësi të ngushtë me pesë studente të Miushfordit:  Koletën, Nikin, Pamelën, Polinën dhe Violetën… Ato janë zemra e grupit Tea Sisters!

Më shumë detaje

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928233653

385 Lekë

-23%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tea i rrëfen historitë e motrave të jashtëzakonshme…

PËRSHËNDETJE!

JEMI GRUPI TEA SISTERS!

STUDIOJMË NË KOLEGJIN E MIUSHFORDIT DHE NA PËLQEJNË AVENTURAT E MISTERET! JEMI SHOQE SHUMË TË VEÇANTA, MADJE MË SHUMË SE SHOQE… MOTRA!

TOPMODELE PËR NJË DITË

Në Miushford ka një ecejake të madhe studentësh, që japin e marrin me pëlhura shumëngjyrëshe, kapela, aksesorë dhe veshje të çdo lloji. Çfarë po ndodh? Fare e thjeshtë: po përgatitemi për paradën e madhe të modës së fundvitit!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe126
ISBN9789928233653
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka