I ri Vejusha e Zezë Shiko më të madhe

Vejusha e zeze

Daniel Silva BLV0063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Daniel Silva vjen me një thriller të ri në shqip: “Vejusha e Zezë”: Atij i thonë Saladin; Ajo është një vejushë e zezë; E etur për gjak... Një rrëfim rrënqethës, i mbushur me intriga dhe emocione

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN978-9928-216-54-0

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Agjenti legjendar dhe restauruesi i veprave të artit, Gabriel Alon është në prag të emërimit si drejtor i Shërbimit Sekret Izraelit.

Pak para se të merret vendimi, një ndodhi e papritur e detyron atë të marrë pjesë në një operacion të fundit në terren. ISIS-i ka organizuar një sulm me bombë në Paris, gjë që nxit qeverinë franceze të vihet në ndjekje të personit përgjegjës, para se ai të sulmojë sërish.

Një terrorist ambicioz, i veshur me një hije misteri. Rrjeti i tij përdor programe të sofistikuara kompjuterike dhe komunikon në fshehtësi të plotë, duke mos e lejuar Perëndimin të depërtojë në planet e tij.

Gabrielit nuk i mbetet veçse të infiltrojë një agjente në grupin terrorist më të rrezikshëm në botë. Ajo është një mjeke e re, e guximshme dhe e bukur.

Misioni i saj i rrezikshëm do ta çojë nga periferitë e Parisit, në ishullin e Santorinit, në realitetin e tmerrshëm të kalifatit të Shtetit Islamik e në fund, në Uashington, ku Saladini planifikon një natë të mbushur me terror, që do të ndryshojë rrjedhën e historisë.

                                                   

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe452
ISBN978-9928-216-54-0
Titulli origjinalThe Black Widow
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErdi Ibro
RomanMister&Thriller