Cmim i reduktuar! Rrno vetem per me tregue, vell. I Shiko më të madhe

Rrno vetem per me tregue, vell. I

At Zef Pllumi FRA0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Konsiderohet një vepër monumentale pasi është thirrja e brendshme e ndërgjegjes së këtij vendi. Ky libër është i ndarë në tre pjesë, sipas tre ndarjeve që bëri frati i madh, dhe konsiderohet një botim luksi për bibliotekë dhe për dhurata. Vëllimi “Rrno vetëm për me tregue”, Libri i kujtimeve, pjesa e parë, përfshin periudhën 1944 – 1951. Ky libër ka dalë në qarkullim në vitin 2015 nga Botime Françeskane 

733 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697396

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe335
ISBN9789995697396
RedaktoriProf. Dr. Aurel Plasari
V. Bot2015
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevetretë