Cmim i reduktuar! Ëzhenia e Franvalit Shiko më të madhe

Ëzhenia e Franvalit

Markezi dë Sad A-004869

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër autori shpalos pasione përvëluese, stili është plot lëvizje të gjalla, i admirueshëm, i përgjakshëm. Dritëhijet e çdo qenieje Sadi i vendos në qendër, të zhveshura dhe plot gjenialitet.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9992794917

468 Lekë

-15%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe204
ISBN9992794917
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVladimir Bako