Diktatore dhe aventuriere Shiko më të madhe

Diktatore dhe aventuriere

Spiro Mehilli A-003661

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tre prej diktatorëve më të njohur të Shekullit të XX, Hitleri, Musolini dhe Stalini vijnë përmes një analize komplekse dhe të dhëna të marra nga burime të shumta arkivore, libra biografikë dhe analiza

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
ISBN9789928269140

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe312
ISBN9789928269140
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë