Rregullat e trurit per bebe Shiko më të madhe

Rregullat e trurit per bebe

Xhon Medina BDR038

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Nëse planifikoni zgjerimin e familjes, duhet ta lexoni PATJETER këtë libër. Mos e leni të ardhmen e bebes tuaj në duar të rastësisë.

Më shumë detaje

504 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995624988

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

6 gjëra që mësohen nga ky liber:1. Foshnjat kapin gjithçka! 2. Flisni shumë dhe ëmbel.3. JO TV, para moshës 2 vjeçare.4. Bëheni të ndihet e SIGURTË.5.Kujdes me MENYRËN si e lavdëroni6. Femijët kanë emocione mundohu ti kuptosh dhe shpjegosh.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe348
ISBN9789995624988
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë