Akademia e futbollit - Goditja Shiko më të madhe

Akademia e futbollit - Goditja

Tom Palmer BAT0143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Yunis nuk mund ta besojë se ai është lojtari drejtues i Unites. Kjo duhet të jetë koha më e lumtur e jetës së tij, por babai dëshiron që ai të lërë futbollin dhe të punojë më shumë në shkollë. A mundet Yunis ta bindë babain që ti bëjë të dyja apo duhet që ta lërë përgjithmonë atë që i pëlqen aq shumë në këtë moment. Qëndro me ne edhe këtë seri me të gjitha ndodhitë që shfaqen në Akademinë e Futbollit.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116499

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe145
ISBN9789928116499
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë