I ri Nje lemsh sekretesh Shiko më të madhe

Nje lemsh sekretesh

Anne-Marie Conway A-008532

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Romani i shkruar bukur dhe i ndier i Conway-it, është po aq i koklavitur sa titulli i tij. Ndërthur bukur shqetësimet e adoleshentëve të rinj me një histori prekëse dhe mbërthyese, që të argëton dhe të këshillon në të njëjtën kohë. Me librin “Një lëmsh sekretesh”, mbyllet trilogjia e shkrimtares Anne-Marie Conway. Libri 1 – Vera e fluturave. Libri 2 – Miqësi e ndaluar

Më shumë detaje

989 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361196

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Jeta e Madit është një lëmsh sekretesh. Po vajton vdekjen e nënës, po vuan për vëmendjen e mamit të saj dhe ka frikë se po humb edhe babin. E mban gjithçka përbrenda, pasi e ka të pamundur të shprehet… derisa ndodhet pranë Keran Bllekut - djali i keq i shkollës që vetëm hap telashe. Atëherë e fitoi besimin në vetvete. Por, kur Madi vihet përballë një sekreti që mund t’ia kthejë gjithë jetën përmbys, a do të mund ta gjejë ajo forcën për t’u përballur me frikërat e saj? Ky libër i ri, që nuk mund ta lëshosh nga dora, vjen për ju nga autorja e bestseller-it “Vera e fluturave”.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe250
ISBN9789928361196
RedaktoriKlodiana Biraku
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTea Metani
RomanMister&Thriller