I ri Ani – shoqja e derrkucit shtepiak Shiko më të madhe

Ani – shoqja e derrkucit shtepiak

Kaisa Paasto A-008524

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Ani - shoqja e derrkucit shtëpiak”, është një histori me ngjyra dhe me njerëz të pazakontë.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361097

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

VAJZAT ROZË DHE HERONJTË ME THUNDRA

Ani shkon në klasë të katërt. Është vajzë me imagjinatë, energjike, dhe e këndshme - në të vërtetë, e tillë është në shtëpi. Për fat të keq, Ani e Shkollës është shumë më pak e gëzueshme. Kur gjendet në oborrin e shkollës, e vetme, pa një shoqe, i mbetet vetëm një mundësi: të bëhet më e shoqërueshme. A mund të ndodhë që Ani të lidhë miqësi edhe me një derrkuc shtëpiak kokëfortë?

Të dhëna

Faqe124
ISBN9789928361097
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiILIR PUSTINA