Këpucët rozë 5 – Shkolla londrës Shiko më të madhe

Kepucet roze 5 – Shkolla londres

Beatrice Marsini PE0221

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ardhja e verës I sjell Xhoit një të papritur të këndshme. Ajo është pranuar në një kurs performance në Londër, bashkë me disa nxënës më të rritur se ajo. Por ka një problem: do të shkojë edhe Laila me të, nxënësja më e mirë e klasës. Ç’do të ndodhë? Xhoi dhe Laila zakonisht nuk shkojnë mirë me njëra – tjetrën: A do ta gjejnë gjuhën e përbashkët këtë herë? Në Londër, Xhoi do të takojë Xhonatanin, me të cilin ka pasur disa keqkuptime. A do të jenë gjërat mes tyre si më parë?

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928124166

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe136
ISBN9789928124166
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat20 x 13
PërkthyesiNatasha Poroçani