Këpucët rozë 3 – Mes miqsh Shiko më të madhe

Kepucet roze 3 – Mes miqsh

Beatrice Marsini PE0219

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Madam Olenska lajmëroi që do të mungojë për disa muaj. Në vend të saj ka ardhur një mësuese e re: Alicja Gimenez, dhe mësimet e baletit për Xhoin tani kanë marrë një shije të re. Mbi të gjitha, Lukasi e p╒rballoi rastin e tij të madh: një provë për një pjesë në spektaklin e ri të Momiksave. Por, në Akademi, jo gjithçka shkon mirë: janë problemet e Ajlës dhe pabesitë e Lailas…

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995658397

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe143
ISBN9789995658397
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat20 x 13
PërkthyesiNatasha Poroçani