Këpucët rozë 4 – Balerina të vërteta Shiko më të madhe

Kepucet roze 4 – Balerina te verteta

Beatrice Marsini PE0220

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Madamë Olenska njofton në klasën e Xhoit se do të fillojnë të kërcejnë me puante, ndonëse ato janë të vogla dhe programi nuk ua lejon. Është njëlloj si të rriten para kohe, diçka që nis t’i tmerrojë pak vajzat. Ndërsa Xhonatani krijon koreografine e tij të parë, madje provon xhelozitë e para të jetës tij. Xhoi përballet me shumë dyshime të rëndësishme: A ka vërtet talent për kërcim? A do të bëhet vërtet balerinë? Nëse jo, çfarë do të bëjë me jetën e saj?

 

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995658564

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe130
ISBN9789995658564
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNatasha Poroçani