Këpucët rozë 6 – Një tutu më shumë Shiko më të madhe

Kepucet roze 6 – Nje tutu me shume

Beatrice Marsini PE0222

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dileta është një nxënëse e re në Akademi. Ajo vjen nga një qytet i vogël i largët. Familja e Xhoit e fton të jetojë në shtëpinë e tyre. Kështu, Xhoi ndihet gjithmonë e vëzhguar dhe është e detyruar ta përfshijë Diletën në çdo çast të jetës së saj. Si të mos mjaftonte kjo, Madamë Olenska është e pakënaqur nga e gjithë klasa dhe kjo gjë bën të shpërthejnë mijëra dyshime te balerinat e reja…

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928124876

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

5 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe140
ISBN9789928124876
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat20 x 13
PërkthyesiNatasha Poroçani