I yni përballë Shiko më të madhe

I yni perballe

Qazim Muska QM0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri fokusohet në jetën e njeriut të dashur, ngërthyer pazgjidhshmërisht me ngjarje dhe legjenda të familjes dhe qytetit, endur mes përpjekjeve dhe dështimeve, mes shpresës dhe zhgënjimit, mes gëzimit dhe dhimbjes, mes ëndrrave të humbura dhe dramave të mëdha ...

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN978992803291

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe296
ISBN978992803291
Titulli origjinalUegen
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri