I ri Secili çmendet sipas mënyres se vet – botim i plote Shiko më të madhe

Secili çmendet sipas mënyres se vet – botim i plote

Stefan Çapaliku A-008510

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas botimit ne tre vellime te ndara, trilogjia “Secili cmendet sipas menyres se vet” vjen ne nje botim te plote, hardcaver, per te gjithe te pasionuarit e kesaj sage te bukur shkodrane, shkruar plot sqim dhe detaje nga studiuesi dhe shkrimtari Stefan Çapaliku....

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789928329639

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe616
ISBN9789928329639
Viti i Botimit2022
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanAutobiografik