Pese komedi te pergjakshme Shiko më të madhe

Pese komedi te pergjakshme

Stefan Çapaliku BF0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me komedi që sjell dramatikën e realitetit shqiptar, zhgënjimet dhe sfidat e vetëdijes sëautorit për ti rezistuar epidemive të kohës

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789995645458

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789995645458
Viti i Botimit2010
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër