Tregimet e Tranzicionit Shiko më të madhe

Tregimet e Tranzicionit

Stefan Çapaliku A-008505

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Te ky koleksion tregimesh, të shkruara përgjatë një çerek shekulli, banoj unë, miqtë, hera herës armiqtë, të dashurit, dhe gjithë ato që do doja t’i kisha gjatë rrugës. Në to rri një njeri i brishtë, ëndrrimtar, i dashuruar, aventurier, i heshtur, i dëshpëruar, nervoz dhe lumturisht i gënjyer.

Më shumë detaje

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789928329455

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Është një njeri i dalë nga një sistem i tmerrshëm, që e kish mësuar të fliste ulët, dhe që i kishte dhënë si dhuratë të fundit një koleksion frikërash sot e kësaj dite dhe të paindetifikuara nga ana e tij. Është njeriu i gjendur papritmas brenda një lirie të pamatë dhe absurde, ku mund të bëje çdo gjë dhe nuk ia dilje të bëje asgje. Është edhe njeriu që njihet me lirinë fluturimthi, në udhëtim.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe184
ISBN9789928329455
V. Bot2021
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë